יום שישי, 26 בנובמבר 2010

התחדשות קטנה

שוב עבר הרבה זמן מאז שכתבתי, אמנם בשבועיים האחרונים הייתי בבית בעקבות מחלה כך שהפעם היה לי זמן אמנם לכתוב אבל ניצלתי אותו למנוחה - דבר שהוכח כנכון ומועיל.
היום, אחרי שסוף סוף הרגשתי שיש לי כוח למשהו שהוא יותר מללכת לשירותים ולחזור למיטה קפצתי עם אימא שלי לקניון ארנה, להחליף סוודר שנקנה בגאפ והתגלה בו פגם.
את הקניון אני לא אוהבת יותר מידי מכיוון שלדעתי הוא פלצני למדי, למרות שהוא עובר עכשיו שיפוץ במטרה לשנות את זה אני עדיין חושבת שהוא לא ישתנה. אולם, למרות הפלצנות, יש שם כמה חנויות חביבות כאשר גאפ היא אחת מהן.
לאחר שנאמר לי שאין במלאי של החנות את הסוודר שהחזרתי, נאלצתי לצאת ביידים ריקות מהחנות עד אשר יגיע הסוודר במידה המתאימה ובינתיים להסתפק בתמונה שלו.

בזמן שאני מחכה לתשובה של המוכרת בגאפ ולהזמנה של הסוודר אימא שלי נכנסה לג'נטלמן, אמנם זו חנות שמתמחה בעיקר למתנות לגברים אבל יש להם שם הרבה שעונים יפים, לא בהכרח לגברים, ביחד עם ה- 25% לכבוד הפתיחה המחודשת של הקניון היה ניראה מעניין לראות מה יש להם שם.
כבר הרבה זמן שאני רוצה לקנות שעון חדש וכבר שמתי עיניים על DKNY לבן ועל GUESS לבן גם כן, שניהם מתומחרים באיזור ה- 2,000 שקל וממש היה חבל לי להוציא סכום כזה על שעון.
במקרה אימא שלי ראתה בחלון שעון לבן, דומה מאוד ל- GUESS ול- DKNY ששמתי עליהם עין אבל במחיר הרבה הרבה יותר שפוי!
וככה יצא, שבמקום לצאת עם ידיים ריקות יצאתי עם שעון חדש לבן!


השעון הוא של חברת denish design אמנם זו לא חברה כמו האחרות אבל לדעתי כמו שאמרתי להוציא 2,000 שקל על שעון זה לא שפוי, במיוחד לסטודנטית:-)

עד כאן להיום, עכשיו הגיע הזמן לחזור לשיעורי הבית שלצערי לא יהיו מוכנים ליום ראשון אם אני לא אתחיל לעשות אותם.

שבת שלום לכולם!

5 תגובות:

 1. תתחדשי!
  דווקא 2000 ש"ח לשעון זה לא נורא. הלוואי שאני הייתי מוצאת שעון בסכום הזה...

  השבמחק
 2. תתחדשי! הוא נראה ממש יפה!
  אני לא מסכימה עם וניטי, אצלי כל השעונים עולים אותו הדבר כי אני תמיד קונה בסווץ' :P
  מה שכן, אני קונה שעון כל מאתיים שנה, עכשיו לדוגמה לא הסתובבתי עם שעון כמה שנים.. ההרבה פעמים התקתוק מעצבן אותי. חוץ מזה שבמידה מסוימת התרגלתי ללכת בלי שעון. רוב הזמן לא צריך אותו גם ככה.. באוטו יש שעון, במשרד יש במחשב אז בין לבין..
  ברור לי ששעון זה משהו דקורטיבי / אופנתי. ורואים את זה על השעון שרכשת.
  אבל לא יודעת, עבורי, זה צריך להיות משהו קטן שלא תופס הרבה מקום או משקל על היד וגם עמיד במים.. על כל זה סווץ' תמיד עונים..

  השבמחק
 3. אז כמה הוא עלה לא הבנתי - ואיזו חברה?
  אהבתי אותו מאוד!

  השבמחק
 4. הוא עלה 970 ש"ח במקום בערך 1400, והוא של חברת danish desgin.

  ותודה רותי:-)

  השבמחק
 5. בהחלט שווה. יפה מאוד, תתחדשי!
  (וגם על הפורום שגיליתי רק אתמול...:-))

  השבמחק