יום חמישי, 23 בספטמבר 2010

בלי כותרת

שלום לכולם וחג שמח!

בעקבות דנרה החלטתי גם אני למרוח את Color Club Ms.Robinson, סגול ניאוני אבל לא מאט במיוחד כמו הסגול הניאוני של אסי, preky purple. 

הפעם למדתי מטעויות ולא מרחתי על המייבש של אסי ככה שהלק יצא ממש יפה!
ניסיתי לצלם במצלמה החדשה שלי (!!!) אבל לצערי היא לא תפסה את הצבע הנאוני, יכול להיות שזה עיניין של אור אבל אני עצלנית מידי לצאת החוצה לחום ולצלם את הלק, לכן תיאלצו להסתפק בלינק עם תמונה שלו, גם לא מוצלחת במיוחד אבל זה מה שיש.

אהבתי את המריחה של הלק, בדיוק איך שלק צריך להימרח! אך כמה שאני אוהבת את הלקים של color club.


יום שלישי, 21 בספטמבר 2010

עדכון קטן

אחרי המריחה הכמעט מושלמת של הקולור קלאב החדש החלטתי למרוח את המייבש של אסי כדי להימנע מסימני מריחה (המייבשים האחרים של פושה וסשה נהיו צמיגים מידי וכבר לא ראויים למריחה) ופתאום אני מגלה שהוא השאיר לי כתמים שחורים על הלק וכל המריחה של נהרסה!!!! 


מישהי מכירה את התופעה הזו?


בכל מקרה, אני מורידה את הלק עכשיו, יימרח מחר מחדש והפעם בלי המייבש של אסי שכנראה ייזרק לפח בעודו מלא כמעט לגמרי.


אוף!

יום שני, 20 בספטמבר 2010

התחדשות לקים + הפתעה

היי לכולם!

הפוסט הזה לא הולך להיות ארוך רק רציתי לספר כי קניתי 2 לקים חדשים של קולור קלאב, overboard (שאתם יכולים לראות תמונה שלו בצד שמאל - בפינת מה מרחתי) ואת Mrs. .Robinson.

קניתי אותם במכון בשם "מסודרות" שנמצא בדיזינגוף, מחוץ לסנטר. המכון ממש נחמד ויש להם מבחר עצום של OPI (יותר מאשר בנייל סטודיו בת"א), קולור קלאב ומעט Essie. פרט ללקים יש להם עוד מוצרים כמו טופים, בייסים, משייפים וכד'.
המוכרות נחמדות מאוד וממש עוזרות, אבל זו לא הסיבה העיקרית לפרסום הפוסט. הן סיפרו לי שהן מקוות שבחודש הקרוב הן כבר יקבלו מוצרים של CND כולל לקים!!!!!!!
אני כ"כ מחכה לזה, ממש בא לי לנסות את המוצרים של החברה ולהזמין מאיביי זה יוצא ממש יקר!
הן לא יודעות עדיין מה יהיו המחירים, אבל לדעתי הם יהיו סבירים כיוון שגם שאר המחירים שלהן הוא בטווח הנורמלי.

בקיצור - ממליצה לבקר שם וכמובן שאני אעדכן כאשר אני אדע שהם קיבלו את מוצרי CND.

יום חמישי, 16 בספטמבר 2010

המלצה למסיר לק - Orly Extra Strength Formula Nail Polish Removers

זה לא סוד, והאנשים הקרובים אלי יודעים על האהבה שלי ללקים ולמוצרי טיפוח ואיפור בכלל. כחלק מהאהבה הזו אני עוקבת אחרי בלוגים ופורומים למיניהם בנושא איפור, טיפוח ולקים.

כבר קראתי מספר המלצות על מסיר לק של אורלי שמגיע בתוך קופסה עם ספוג להסרה, בהתחלה חשבתי שזה סתם שטויות ועדיף להשתמש במסיר לק פשוט ובצמר-גפן, אבל אז הגיע היום שמתוך שעמום קילפתי את הלק והייתי צריכה להוריד אותו כיוון שאני לא מסתובבת עם לק מקולף (מבחינתי זה שווה ערך ללהיות עם בגדים מלוכלכים). 

מפה לשם, מצאתי את עצמי בעזריאלי, מחפשת מסיר לק קטן שיפתור לי את הבעיה הזו. לא בסופר-פארם ולא במשביר לצרכן מצאתי את המסיר לק שאני משתמש בד"כ (cutex הסגול) אז החלטתי לבדוק אם יש באפריל מסיר לק.
במחיר של 29.90 ש"ח ראיתי את הקופסה הזו והחלטתי לנסות אותה - ופשוט אין על המסיר הזה!!!

בלי התעסקויות עם צמר גפן, תוך שניות הלק יורד מהציפורניים ואפילו מהקצוות שליד העור אבל הפלוס הגדול שלו לדעתי הוא כאשר הלק נמרח בציפורן אחת וצריך לתקן אותה (לנסות להוריד לק מציפורן אחת לאחר שעל כל הציפורניים יש לק זו משימה לא קלה בכלל).

ניסיתי את המסיר על הציפורנים שלי כאשר היה עליהן בסיס, 2 שכבות לק וטופ והוא הוריד את הלק מצויין.

חסרונות: הספוג נצבע בצבע הלק ולא נשאר לבן אבל עדיין הנוחות משתלמת במקרה הזה לדעתי. עוד חסרון הוא מבחינה הגייינית, אני אישית לא הייתי רוצה שכולם ידחפו את האצבעות שלהם למסיר לק שלי ככה שמבחינתי זה מיועד לשימוש אישי בלבד. בנוסף החברה מפרסמת על גבי הקופסא שהוא מתאים לנסיעות מכיוון שהוא אטום, לי אישית בהליכה של כ- 20 דקות נזל המסיר, יכול להיות שלא סגרתי טוב את הקופסא אבל אני בספק כי בדקתי כמה פעמים, לכן ההמלצה היא לשים אותו בתוך עוד שקית כשאתן מוציאות אותו מהבית.

במידה והמסיר נגמר כמובן שניתן לקנות את המסיר ולמלא את הקופסא, המחיר של המסיר ללא הספוג הינו 18 ש"ח ברשת אפריל, כמו כן ניתן למלא את הקופסא בכל מסיר לק שאתן אוהבות.

בקיצור - מומלץ ביותר!

איפה משיגים? אני ראיתי אותו בינתיים רק בסניף אפריל שבקניון עזריאלי, יכול להיות שיש גם ברשתות אחרות אבל עד כה אני לא ראיתי. בנוסף זה לא קיים בכל סניף, בסניף אפריל שבקניון שבעת הכוכבים הוא לא קיים למשל. מחיר ללא הנחה: 29.90 ש"ח.

תתחדשו:-)